Jak hubnout stehna

 

Přebytečný tuk na stehnech není tak nezdravé, jak břišní tuk , v závislosti na Harvard Medical School , ale může se budete cítit nepříjemně a trapně . Chcete-li zhubnout v bezpečné , rychlé rychlosti 1 až 2 liber za týden a tón stehen bez spojit je, a musíte zkombinovat zdravou stravu s silový trénink a aerobní cvičení. Jak jste ztratit tuk po celém těle, budete také zeštíhlení stehen .
Jíst 1750 až 3500 méně kalorií v průběhu týdne pro ztrátu 1 /2 do 1 libru. Střih 250-500 kalorií z příjmu každý den k dosažení tohoto cíle , můžete to udělat jednoduše tím, že pije bylinkový čaj namísto pravidelné sodu .
 
2
Jezte menší , častější jídla po celý den , aby se vaše metabolismus ze zpomalení a aby se zabránilo nadměrné hlad , který vede k přejídání . Proveďte zdravé svačiny , jako je čerstvé ovoce a zelenina nebo hrst ořechů , aby se z okruhu do automatu , když máte hlad na svačinu .
 
3
Vyberte si stravu, která se skládá ze zdravých potravin , jako je čerstvé produkty , libové bílkoviny , vlákniny bohaté celá zrna a nízkou nebo nízkotučné mléčné výrobky . Vyhýbejte se výstřelek stravy , které slibují rychlejší hubnutí , protože může vést k nedostatku výživy a neprosazují dlouhodobé hubnutí údržbu.
 
4
Pijte hodně vody a bylinných čajů po celý den udržovali hydrataci organismu a udržovat váš metabolismus zvýšil .
Cvičení na stehna Tone
 
1
Ztratit další 1 / 2 až 1 libry týdně vede ke spalování kalorií při aerobním cvičení. Dvakrát výhody cvičení se zapojí do aerobní aktivity , které využívají vaše stehenní svaly. Cyklus , plavání, jog nebo si zahrát tenis po dobu 60 minut spálit 500 kalorií denně.
2
Přidejte do svého denního kalorického deficitu zhubnout rychleji, čímž se zvýší vaše úroveň aktivity po celý den. Po schodech místo výtahu , chodit do okolních pochůzky místo řízení auta .
3
Síla trénovat celé tělo dvakrát týdně , doporučuje MayoClinic.com , stavět více svalů a spalovat kalorie efektivněji. Zvýšení svalové hmoty budete vypadat štíhlejší a které vám pomohou zhubnout rychleji.
4
Proveďte činka dřepy na pevné a tón stehen pro štíhlejší vypadající spodní polovině . Postavte se s nohama na šířku ramen od sebe , zatímco drží činky v každé ruce . Pokrčte kolena a squat zpět, pokud jste seděla na neviditelné židli. Snižte si , dokud vaše stehna rovnoběžná s podlahou , nebo tak blízko, jak se můžete dostat , že. Držte dřep na počet dvou před pomalu stoupá . Opakujte 12 až 24 dřepy, třikrát týdně .
5
Slim se v přední av zadní pohled posilovacími vnitřní a vnější stehna nohy kopy . Postavte se za židli , zatímco odpočívá ruce na horní části pro rovnováhu. Zvedněte pravou nohu do strany tak daleko, jak můžete zvýšit , a pak snížit nohu. Tento postup opakujte pro celkem 24 nohou vleků. Umístěte pravou nohu před levou nohou , a pak kopat pravou nohu k levé straně tak daleko, jak je to možné cítit úsek ve své vnitřní stehna. Vraťte se do výchozí polohy. Opakujtevnitřní stehna kopy dokončit 24 opakování , přepněte na levé noze a provést vnější a vnitřní stehna kopy . Opakujte toto cvičení třikrát týdně .
6
Postavte se s nohama asi 2 stop od sebe a vaše prsty směřují ven , aby se do výchozí polohy vrstev . Zbytek své ruce lehce na přední části stehen a udržet rovná záda . Pokrčte kolena 45 stupňů , pomocí stehenních svalů ovládat svůj pohyb. Zvedněte se zpět do výchozí polohy na dokončení jednoho opakování. Proveďte celkem 24 vrstev , třikrát týdně